Strona główna Zastosowania

Zastosowania

Rekreacja

więcej

Technologia

więcej

Gaz do napędu wózków widłowych

więcej

Ogrzewanie

więcej

Gotowanie

więcej

Sklep firmowy

Gotowanie

W kuchni czujesz się doskonale i oczekujesz od tego miejsca wygody i niezawodności? Gaz płynny umożliwi Ci codzienną pracę w komfortowych warunkach. Jego bezwonne spalanie niebieskim płomieniem zapewni czystość i porządek w prowadzeniu każdej kuchni.

Ekonomiczne spalanie oraz szybkość przyrządzania dań to walory, które stale dostrzegają kolejni użytkownicy płynnego gazu.

Zielona butla GreenGas to gwarancja jakości i solidności. Świadectwo oryginalności i szczelności, jakie posiada, sprawia, że bez obaw można ją stosować w każdym domu. Dzięki butli z płynnym gazem prowadzenie kuchni jest łatwe i przyjemne. Każda butla, która trafia do domów naszych użytkowników, przechodzi szereg procedur. Zabezpieczana autentyczną folią i sygnowana unikatowym hologramem zyskuje potwierdzenie oryginalnego jej napełnienia w rozlewni.

Płyty i kuchenki gazowe są przystosowane do spalania gazu ziemnego GZ-50, ale mogą działać także na gaz płynny. Aby było to możliwe, w palniku trzeba wymienić dysze na takie, które przystosowane są do spalania propan-butanu. Niektórzy producenci dołączają je do wyposażenia kuchenki. W Polsce ponad 5 mln gospodarstw domowych korzysta z gazu w butlach  do zasilania kuchenek gazowych. Gazem z butli zasilane są również taborety gazowe i grille gazowe. Ofertę tych urządzeń znajdą Państwo na stronie www.gazmix.pl.

Oddział Rzeszów:

GreenGas Podkarpacie Sp. z o.o.

ul. Jachowicza 1, Rzeszów

rzeszow@greengas.pl

Telefon: 17 85 440 38, 606 466 363

Szczegóły

© 2018 GreenGas | Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i realizacja: BigCom