Strona główna Produkty GreenGas light

GreenGas light

GreenGas light to  jedyna taka butla na polskim rynku. Sama butla waży tylko  5 kilogramów! Ma wygodny uchwyt, a półprzeźroczysta obudowa butli sprawia, że można stale kontrolować poziom zużycia gazu. Butla napełniona jest czystym propanem – dzięki czemu grzeje jeszcze wydajniej.

Znajduje zastosowanie tradycyjne w gospodarstwach domowych, ale przede wszystkim sprawdza się w podróży – caravaning, na jachtach i żaglówkach a także idealnie pasuje do Twojego grilla gazowego.

Przekonaj się jak wiele zalet ma butla typu light:

Lżejsza niż stalowa

Tradycyjna butla stalowa przed napełnieniem waży około 12 kg. ponad dwukrotnie więcej niż butla light. Wynika to z faktu, iż butle typu light wykonane są w bardzo nowoczesnej technologii, dzięki której nasze życie staje się prostsze. Zresztą sam się przekonasz, gdy będziesz wnosić nową butlę po schodach lub wkładać ją do bagażnika swojego samochodu. Odkryj zupełnie nowe, atrakcyjne zastosowania butli light dla całej rodziny.

Sprawdź poziom gazu

Tylko spójrz! Butla posiada półprzeźroczysta obudowę, która pozwala na bieżąco kontrolować poziom zużycia gazu. Teraz zawsze wiadomo, kiedy zamówić kolejną butlę.

Reduktor “szybkozłączka”

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego reduktora tzw. “szybkozłączki” podłączenie butli do urządzeń to zaledwie chwila! Jest to nie tylko rozwiązanie proste, a przede wszystkim bardzo praktyczne.

Wygodna i poręczna

Nowoczesny, solidny uchwyt sprawia, że butla jest wygodna w noszeniu. Jednocześnie uchwyt doskonale zapewnia ochronę zaworu przed uszkodzeniami.

Zaawansowana technologia

Lekka butla wykonana jest z wytrzymałych tworzyw, wzmocnionych włóknem szklanym. Jest odporna na korozję. Ponadto butla spełnia wszystkie europejskie normy bezpieczeństwa i jest dopuszczona na rynek polski przez Urząd Dozoru Technicznego.

Jeszcze lepsza jakość gazu

Butla light napełniona jest propanem, gazem o większej wartości kalorycznej niż mieszanka propan-butan. Dzięki zastosowaniu propanu butla light może być używana w chłodne dni do parasoli grzewczych.

Elegancki wygląd

GreenGas  light dobrze się prezentuje. Lekka butla została zaprojektowana tak, by miała elegancki i nowoczesny wygląd.

Oddział Rzeszów:

GreenGas Podkarpacie Sp. z o.o.

ul. Jachowicza 1, Rzeszów

rzeszow@greengas.pl

Telefon: 17 85 440 38, 606 466 363

Szczegóły

© 2018 GreenGas | Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i realizacja: BigCom